Hizmetlerimiz

Web Hosting

Hazırladığınız web sayfalarını yüklemek için bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir. Hosting hizmeti bilgisayarlardan daha güçlü olan sunucu dediğimiz makinalar üzerinden sağlanmaktadır. Sunucular sürekli açık ve günün her saati erişilebilir olmak zorundadır.

Domain

Domain (alan adı) internet üzerinde kelimelerin ya da rakamların tescil edildiği isimlerdir. Web sitelerinin bir isimler yani adresleri olmak zorundadır. webdekiyerin.com bir domaindir, bu domain dns protokolü ile bir hosting hizmetine bağlanır ve ip adresleri üzerinden yayın yapar. Her web sitesinin bir domaini olmak zorundadır.

Web Tasarım

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere Web Sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine Web Tasarımı denir.

E - Ticaret

İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonu diyebiliriz.

Sosyal Medya

İnternet hayatımıza bilgiyi en hızlı şekilde getirirken, işimizden sosyal yaşamımıza kadar hayatımızı kolaylaştırmaya da devam ediyor. İnternet sayesinde ürünleriniz ve hizmetlerinizin tanıtımı da artık daha kolay, üstelik cebinizi yormadan... Sosyal medyada yerinizi alarak artık yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu; bir web sitesinin Arama Motorları'nda, hedeflenen arama kelimelerinde, ilk sayfalarda çıkmasını sağlamak amacıyla, web sitesi içi ve web sitesi dışı çeşitli faktörlerin analiz edilerek, yapılan iyileştirmelerin ve düzenlemelerin uygulanması ve geliştirilmesidir.

Adwords & Adsense

Google Adwords, Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklam verebilmenizi sağlayan reklam teknolojisidir.

Powered by WHMCompleteSolution