Title Background Shape

SEO DANIŞMANLIĞI

Blog Detail Image

SEO ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama Motoru Optimizasyonu ile sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilir ve rekabetin yoğun olduğu internet ortamında sitenizi markalaştırabilirsiniz. Ancak bunu başarabilmeniz için profesyonel bir destek almanız gerekir.Ancak bu şekilde arama motorları bazında daha üst sıralara çıkabilir ve günlük ziyaretçi trafiğinizi arttırabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu alanında başarı yakalamak isteyen birçok web sitesi maalesef yanlış tekniklerden dolayı çok alt sıralara gerileyebilir. Bunun en büyük nedeni site içeriklerinin SEO kriterlerine uygun olmaması ve anahtar kelime kullanım oranının hatalı olmasıdır.

İşini şansa bırakmak istemeyen büyük web siteleri ise bu işi profesyonel SEO firmalarına yaptırarak başarıya ulaşmıştır. SEO nasıl yapılır sorusu, yeni bir web sitesi açmak isteyen kişilerin en fazla merak ettiği konuların başında gelir. Google SEO ayarları hakkında bilgi almadan ve diğer detayları öğrenmeden SEO yapmak oldukça zordur. Bu nedenle kısa süre içinde başarı elde etmek isteyen web sitesi sahiplerinin profesyonel destek almaları gerekir

SEO uzmanı olan firmalar her geçen gün kendilerini geliştirerek, google SEO yapılarının en güncel versiyonlarını uygularlar. Eğer internet üzerinden mal ve hizmetlerinizi tanıtacağınız bir web siteniz varsa mutlaka SEO desteği almak zorundasınız. Böylece web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımanız ve marka bilinirliğiniz de arttırmanız kolaylaşır.WEBDEKİYERİN’De SEO Stratejisi

SEO Uzmanlarımız, önce müşterimizin neye ulaşmak istediğini anlamaya çalışır sonra müşterimizin önüne şeffaf şekilde seçenekler sunup SEO konusunda izlenecek yolları anlatılır. Ülkemizde genelde “Anahtar Kelime” bazlı çalışmaların popüler olduğu bir gerçektir. Bir çok forum ve YouTube içeriği “Anahtar Kelime” bazlı kaynağı olmayan dayanaksız şekilde SEO çalışmalarını tavsiye eder. Webdeki yerin SEO Uzmanlarımız bunun yeterli olmadığını tecrübeleri ile kanıtlamıştır. Biz “Anahtar Kelime” bazlı SEO çalışması yaparken mutlaka Sosyal Medya Hesaplarınızı, Web Sitenizin tasarımını, Web Sitenizin Güvenliğini, Web Site içeriklerini, hepsini kapsamlı şekilde ele alıyor, SEO ya uygun hale getirip “Genel Bazlı SEO Çalışması” yapıyoruz. Günü kurtarmak yerine otoriter her konuda trafik sağlayabileceğiniz bir çalışma yapıyoruz.Özetle ; SEO Uzmanlarımız Neler Yapar?

  • İlk işimizi sizi tanırız, firmanızın işleyişini öğreniriz, web site içeriklerinizi baştan sona kontrol ederiz. Bir bütün olarak firmanızı detaylandırırız ve raporlama işlemini gerçekleştiririz. Web sitenizde tasarımsal veya içerik konusunda bir eksiklik varsa hemen iyileştirmeleri gerçekleştiririz.
  • Rakip firmaları, sizi araştırdığımız ve detaylandırdığımız gibi araştırırız sonuçları rapor haline getiririz. Rakip firmaların eksikliklerini, belirleriz bu eksiklikler üzerinden üstünlük kurarız. Rakip analizi sonucu izleyeceğimiz yol ve süreç hakkında sizi bilgilendiririz.
  • SEO Uzmanlarımızın yanında, Web Yazılım ve Tasarım Uzmanı ekibi de görevlendiririz, tasarım konusunda SEO’yu kötü etkileyen bir hata varsa hemen düzeltiriz. Güvenliği konusunda yine SEO’yu olumsuz etkileyecek bir sorun varsa güvenlik açıklarını anında kapatırız. SEO engellerini ortadan kaldırmadan asla çalışmalara başlamayız.
  • SEO çalışmaları sonunda %100 şekilde eskiye göre verim alacağınızı garanti ederiz ve gerekli raporları anlayabileceğiniz şekilde size sunarız.

Copyright © 2022 — All rights reserved

Teknolojinin herkes için iyi işler yarattığı daha iyi bir gelecek inşa etme görevindeyiz.