Title Background Shape

WEB YAZILIM

Blog Detail Image

Firma olarak websitenizin kontrolünün ele almaya ne dersiniz?

Yazılım ekibimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yönetim paneli inşaa eder ve istediğiniz içerikleri değiştirebilir, ekleyebilir veya silebilirsiniz. Kullanıcılarınızı yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Tüm siparişlerinizi tek bir panelden kontrol edebilir süreci takip edebilirsiniz.

Webdekiyerin ekibi size özel bir yönetici paneli inşaa eder. Bu panel üzerinden tüm içeriklerinizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Yeni ürün ekleyebilir, bu ürünün detaylarını barındıran yeni sayfa oluşturabilirsiniz, ürün sayfanızın seo ayarlarını ayarlayabilir ve sayfa içi içeriklerini istediğiniz zaman güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Aynı şekilde sitenize yeni blog içerikleri eklyebilir, silebilir ve düzenleyebilirsiniz.Web Yazılım Nedir?

Kullanıcıların gözle görülür bir şekilde fark edemediği ancak arka planda ilgili sistemin beyni konumundaki alan, web yazılımdır. Bu nedenle web yazılımın tanımını yaparken web üzerinde yer alan ve belirli bir amaca hizmet eden yazılımsal bütün içeriklere ‘web yazılım’ başlığı altında toplayabiliriz. Web yazılımın içerisine; özel yazılımlı web sitesi de girer firmanıza özel oluşturulan CRM ve ERP yazılımları da girer.

Copyright © 2022 — All rights reserved

Teknolojinin herkes için iyi işler yarattığı daha iyi bir gelecek inşa etme görevindeyiz.